AKP’nin gözde trollerinden Tuğrul Selmanoğlu Mali’de gözaltına alındı.

AK Parti’ye yaptığı övgülerle tanınan trol Tuğrul Selmanoğlu gözaltına alındığını duyurdu. Mali’de gözaltına alınan Selmanoğlu bir süre sonra da bırakıldıklarının haberini verdi.

Milli gazetetede yer alan habere göre,

Yurtdışında yaşadığı halde AK Parti’yi yere göğe sığdıramayan Tuğrul Selmanoğlu Mali’de gözaltına alındı. Neden gözaltına alındığıyla ilgili açıklamalarda bulunan Selmanoğlu İnsani yardım için Mali’de bulunduklarını söyledi

“MALİ’DE GÖZALTINA ALINDIK”

Selmanoğlu paylaşımında gözaltına alınmasını “İnsani yardım için geldiğimiz Mali Bamako’da gözaltına alındık. Dışişlerimizin bilgisine 3. Arondissement Karakolundayız.” Sözleriyle takipçilerine duyurdu.

Belirli bir süre gözaltında bekletilen Selmanoğlu daha sonra yanlış anlaşılma denilerek serbest bırakıldıklarını şöyle anlattı:

“Yanlış anlaşılma dendi ve serbest bırakıldık. Dışişleri Bakanlığımıza, Bakan yardımcımız Sayın Yavuz Selim Kıran Beye, yakın ilgisinden dolayı Bamako Büyükelçimiz Sayın Mustafa Murat Onat’a, Hüdayi Vakfı sorumlusu Sinan ağabey’e, arayan ve devreye giren herkese teşekkür ederim