Sedat Peker’den her ay 10 bin dolar aldığı iddia edilen AKP’li isimden Kılıçdaroğlu’na tehdit;Haddini bil

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun bürokraside ‘sarı’ diye nitelediği kesime yönelik yaptığı “Sizi bu suç gemisinden indirmek istiyorum. İnin kurtarın kendinizi” çağrısının ardından AKP MKYK Üyesi Metin Külünk’ten tehdit gibi açıklama geldi.

Külünk, şu açıklamayı yaptı:

“İzzet yoksunları bilmelidirler ki, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin memuru, sadece ve sadece Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nden emir alır ve devletinden aldığı güçle eşkiyadan ürkmez. Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin sınırları içinde yaşayan ürkekler, bu ülkenin düşmanlarından medet uman asalaklardır. O asalaklar, bu devletin memuru görünmüş olabilirler ancak hiçbir zaman bu ülkeye memur olmamışlardır. “Kişi kendinden bilir eli” demişler. Asalaklar ve parazitler, dünyanın bütün canlılarını asalak ve parazit sanırlar. Tehditleri de ancak cirimleri kadardır. Haydi bakalım! Sen açıkla açıklayacaklarını, bizim senden yana açıklayacak tek bir cümlemiz yok” 

Külünk,  “Öyle çıplaksın ki seni ve yakın tarihini meydanda biliyor milletimiz. Her şey aşikâr! Haddini bil KK, yoksa bu devlet had belletmeyi bilir” ifadeleriyle CHP liderini tehdit etti. 

YURT GAZETESİ